Kúpa alebo prenájom haly? Ušijeme vám financovanie na mieru

Stále veríme na prostý ľudský prístup. Radi pripravíme podmienky financovania podľa vašich možností. Kontaktujte nás Kontaktujte nás a poďme prebrať, čo by vám vyhovovalo.
OPERATÍVNY LEASING

prenájom haly na určitý čas s nízkymi nákladmi

Potrebujete halu len na určitú dobu a s čo najnižšími nákladmi, aby ste mohli lepšie riadiť cashflow svojej spoločnosti? Operatívny leasing je pre vás ideálnym riešením.

Ide o prenájom haly za mesačný paušál, ktorý si dohodneme. Naši klienti si haly typicky prenajímajú na 6 mesiacov až 3 roky.


Hala na operatívny leasing v kocke

  • dohodneme si dĺžku prenájmu, vypočítame vám splátky
  • halu ihneď dostanete na používanie
  • neplatíte vopred žiadne poplatky za dopravu a montáž haly, tie sú rozpočítané do splátok. Vstupné náklady sú tak veľmi nízke.

Operatívny leasing je ideálny pre:

  • firmy, ktoré halu nechcú kupovať, ale potrebujú s jej pomocou vyriešiť dočasné zvýšené požiadavky na skladovú kapacitu
FINANČNÝ LEASING

Keď chcete vlastnú halu hneď, ale nechcete za ňu platiť v hotovosti

Potrebujete halu trvalo vlastniť, mať ju postavenú čo najskôr, ale zároveň potrebujete optimalizovať cashflow? Zvoľte klasický finančný leasing.


Finančný leasing v kocke

  • halu postavíme hneď, ako sa dohodneme
  • vypočítame vám mesačné splátky, po ich doplatení sa hala stane vašim majetkom
  • neplatíte vopred žiadne poplatky za dopravu a montáž haly, tie sú rozpočítané do splátok

Finančný leasing je ideálny pre:

  • firmy, ktoré chcú halu do svojho vlastníctva, a zároveň potrebujú optimalizovať cashflow
  • majitelia jazdiarní a poľnohospodárskych objektov, ktorí by halu chceli čo najskôr používať, ale nechcú za ňu platiť v hotovosti
KÚPA HALY

Chcete halu ihneď, nevadí vám zaplatiť jej plnú cenu vcelku a nechcete využiť výhody finančného či operatívneho leasingu?Prečo halu od nás?

Garantujeme spätný odkup haly za 50%

Pokiaľ pre halu časom stratíte využitie, garantujeme, že ju do 3 rokov od získania odkúpime späť za 50% jej pôvodnej ceny.


Minimálna administratívna záťaž

Vyjednať leasing či úver môže byť zdĺhavé. Hlavne vo väčších firmách, kde schválenie musí prejsť niekoľkými poschodiami managementu spoločnosti.

Sme schopní pripraviť dohodu o financovaní tak, aby vám maximálne vyhovovala.

z praxe: Pražský klient s materskou firmou sídliacou v zahraničí nemôže nájsť riešenie financovania alternatívnej skladovej kapacity. Schválenie leasingu by muselo prejsť cez niekoľko poschodí v materskej firme. To je zdĺhavé a administratívne náročné.

Navrhli sme preto: “Urobme dohodu, ktorá bude finančne zrovnateľná s leasingom, ale prispôsobí sa možnostiam mandátu jednateľov, aby na ňu mohli pristúpiť aj bez nutnosti schvaľovania materskou firmou”.

Dohodli sme sa, a sklady v priebehu niekoľkých týždňov stáli.